KLAIPĖDOS MĖSINĖ jungiasi prie mitybos įpročius gerinančios Lietuvoje populiarėjančios iniciatyvos „Rakto skylutė“  ir  siūlo naują  „Limousine“  jautienos dešrelių liniją. Tai absoliuti naujiena mėsos rinkoje!
Image
Image

JAUTIENOS VIRTOS DEŠRELĖS

Image
Image

JAUTIENOS VIRTOS DEŠRELĖS, pagardintos sviestu

Image
Image


Limousine“ gaminių gamyboje nenaudojami  jokie maisto priedai, žymimų E raide.Gaminiuose gali būti aptinkami tik natūraliai iš augalinės ar gyvūninės kilmės ingredientų susidarę nitritinės druskos bei glutamo rūgšties nedideli kiekiai.
Image


Jautienos dešrelės puikiai tinka kepimui. Jų gamyboje nėra naudojama nitritinė druska (E 250), todėl kepant aukštoje temperatūroje nesusidaro kancerogeninės medžiagos. 
Image

JAUTIENOS KARŠTAI RŪKYTOS DEŠRELĖS, pagardintos čili pipirais ir žaliąja citrina

Image

JAUTIENOS KARŠTAI RŪKYTOS DEŠRELĖS, pagardintos Dižono garstyčiomis ir krienais

Image

JAUTIENOS KARŠTAI RŪKYTOS DEŠRELĖS, pagardintos vynu ir Provanso žolelėmis

Image
Apie prekės ženklą
„Limousine“ - sveikesnis pasirinkimas!
„Limousine“ gaminių linija sukurta žmonėms besirūpinantiems savo mityba. Žmonėms, kurie siekia subalansuoti savo kūno svorį ir cholesterolio lygį kraujyje. „Limousine“ gaminiai  tai baltymų ir aminorūgščių šaltinis. Išskirtinis dėmesys skiriamas ir sudėčiai. „ Limouine“ gaminių gamyboje  naunaudojami jokie  E raide žymimi priedai, o dešrelių sudėtis atitinka griežtus „Rakto skylutės” kriterijus. 
Kodėl verta valgyti jautiena ?
„Rakto skylutė“- sveikatai palankesni maisto produktai.
Sveikesnio maisto gamintojus ir vartotojus vienija „Rakto skylutė“